Suomen Golfsenioreiden omat netti sivut www.suomengolfseniorit.fi.

Finnish Senior Tour / SM-kilpailut

HardCard - yleiset kilpailumääräykset

 

Ilmoittautumisohjeet 

GolfBox
Ilmoittautuminen

Kalenteri & Lähtöajat
Tulospalvelu & Ranking

 

Kilpailuvastaavat:

   
Naiset Pirjo Sipronen 0400 858 615
Miehet Heikki Hallaranta 0500 600 101


Eri osa-alueiden vastuuhenkilöt ja yhteystiedot 2014

SGS:n jäsenasiat Suomen Golfliiton toimistossa: Kirsi Kankaanranta (ma-ke)
p. (09) 3481 2244
email kirsi.kankaanranta@golf.fi

Jäsenmatkat ja SGS yleensä: Pertti Raimiala
p. 0400 987173
email pertti.raimiala@luukku.com

Kilpailutoiminta miehet, FST, SM-kilpailut, maajoukkueet: Heikki Hallaranta
p. 0500 600101
email hhallaranta@smail.fi

Kilpailutoiminta naiset, FST, SM-kilpailut, maajoukkueet: Pirjo Sipronen
p. 0400 858615
email reetan.ruutu@kolumbus.fi

Rahastonhoitaja: Anneli Tuominen
p. 050 63938
email anneli.tuominen@kotiportti.fi

Seniorigolfari-lehti: Ole Johansson
p. 040 7462626
email ole.johansson@ecsad.inet.fi

M65/70 Tour: Kari Hiukka
p. 050 4329391
email kari.hiukka@phnet.fi

Pelioikeudet sekä Haastajatour M55: Kristian Toivio
p. 044 0453980
email kristoivio@hotmail.com

Aluetour N50/M55/M65: Matti Pihlajisto
p. 040 1485516
email mattipihlajisto@gmail.com